Kod producenta: FZZ-002.1X25.ZŁ-DZ
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5907547673085
Producent: Diamond
ZŁĄCZKA MUFOWA ZAPRASOWYWANA PEX ALUPEX FI 25x1" GW MOCNY MOSIĄDZ DIAMOND FZZ-002.1X25.ZŁ-DZ
Gwint Przyłącza : 1" GW
Wymiar rury Pex : 25mm
Typ : Zaciskana , Szczęka tupu "U"
  • Typ: Łącznik zaprasowywany
  • Obszar zastosowania: Instalacje wodociągowe i centralnego ogrzewania
  • Sposób montażu: Zaprasowywane zaciskarką ( typ szczęk "U" )
  • Maksymalna temperatura pracy: 90°C
  • Przeznaczenie: Łączenie przewodów systemów instalacyjnych
  • Maksymalne ciśnienie: 10 bar