TRÓJNIK MOSIĘŻNY ZŁĄCZKA MOSIĘŻNA REDUKCYJNY 1'' / 3/4" / 1" CAL DN25/20/25 SOLIDNY MOCNY
K-130R.TR-RE.25-20-25.Y.
Średnica :
1" / 3/4" / 1"
Model : GW
- Kształtki wyposazone w gwinty typu G.
- Występują w postaci: kolanek, trójników, muf, przedłużek, redukcji, nypli, korków i zaślepek.
- Temperatura robocza produktu poniżej 120°C
- Dopuszczalne ciśnienie robocze produktu poniżej 10 bar
TRÓJNIK MOSIĘŻNY ZŁĄCZKA MOSIĘŻNA REDUKCYJNY 1'' / 3/4" / 1" CAL DN25/20/25 SOLIDNY MOCNY K-130R.TR-RE.25-20-25.Y.TRÓJNIK MOSIĘŻNY ZŁĄCZKA MOSIĘŻNA REDUKCYJNY 1'' / 3/4" / 1" CAL DN25/20/25 SOLIDNY MOCNY K-130R.TR-RE.25-20-25.Y.
Podobne Produkty :
TRÓJNIK MOSIĘŻNY ZŁĄCZKA MOSIĘŻNA REDUKCYJNY 1'' / 1/2" / 1" CAL DN25/15/25 SOLIDNY MOCNY K-130R.TR-RE.25-15-25.Y.
* z podatkiem VAT
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
REDUKCJA PP FI 25 x 20 mm ZWĘŻKA PRZEJŚCIÓWKA ZŁĄCZKA REDUKCYJNA DO ZGRZEWU
* z podatkiem VAT
KOREK OCYNK GWINT 1/2 DN15 ZAŚLEPKA KAPA STAL Z OBRZEŻEM ŻELIWNY OCYNKOWANY
KOREK OCYNK GWINT 3/4 DN20 ZAŚLEPKA KAPA STAL Z OBRZEŻEM ŻELIWNY OCYNKOWANY
KOREK OCYNK GWINT 1" DN25 ZAŚLEPKA KAPA STAL Z OBRZEŻEM ŻELIWNY OCYNKOWANY